تبلیغات


مطالب توصیه شده

  👈  تعطیلی مدارس

  👈  قیمت خودرو

تبلیغات متنی

مجله خبری و تفریحی آی وی نیوز:
مطالب این سایت مطالبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه پاک خواهد شد.

تبلیغات

نکاتی برای حفظ عشق در زندگی

نکاتی برای حفظ عشق در زندگیروش هایی برای حفظ عشق در زندگی

بسیاری از زوجها از همان اول بدون عشق ازدواج و زندگی می کنند و بسیاری دیگر در ابتدا با عشق و علاقه فراوان ازدواج می کنند اما بعد از مدتی دچار مشکلات اساسی با همسرشان می شوند و نمی توانند راه حلی برای این مشکلات پیدا کنند.

اگر شما جزء گروه دوم هستید ، هرچه سریعتر مشکلاتتان را حل کنید تا این عشق از بین نرود و به گروه اول نپیوندید.

دستورالعمل :
اول از همه ، شما باید یک مشاورخوب و مناسب پیدا کنید که بتواند در حل مشکل شما به شما کمک کند.

اگر مشکل شما اختلاف نظر و عدم تفاهم در برخی مسائل باشد معمولا” راحت تر حل می شود اما اگرمشکلاتتان خشونت روحی و یا جسمی است احتمالا” برای حل مشکلاتتان باید بیشتر تلاش کنید که در هر دو مورد باید از مشاور کمک بگیرید . به یاد داشته باشید که اگر یکی از زوجها در جلسات مشاوره حاضر نشود معمولا”مشاوره نمی تواند تاثیرگذار باشد.

شما باید درهای ارتباط دو طرفه با همسرتان را همیشه باز نگه دارید. ممکن است وقتی همسرتان درباره مسئله ای می خواهد با شما صحبت کند ، ممکن است حوصله نداشته باشید و احساس کنید

زمان مناسبی برای صحبت کردن درباره آن موضوع نیست اما باید سعی کنید به حرفهای او گوش کنید و یا با آرامش برای او توضیح دهید که بهتر است در یک فرصت مناسب تر درباره این موضوع صحبت کنید .

نکته ای که باید بیاد داشته باشید این است که ارتباط برقرار کردن و حرف زدن شما با همسرتان برای حفظ عشق و محبت در رابطه شما ضروری است و باید همه تلاشتان را بکنید که این ارتباط با محبت و دیپلماسی همراه باشد نه با نفرت و تلخی و پیش کشیدن مسائل و مشکلات گذشته .

از آنجایی که آمار طلاق این روزها به شدت بالا رفته است کاملا” مشخص است که حفظ زندگی مشترک تا چه حد سخت شده و نیازمند تلاش است. به همین دلیل اگر بین شما و همسرتان عشق واقعی وجود دارد باید سعی کنید

همیشه با هم ارتباط داشته باشید و هیچ کدام از مشکلاتتان را حل نشده و مبهم باقی نگذارید تا این مشکلات عمیق تر و ریشه دارتر نشوند و در نهایت منجر به از بین رفتن عشق بین شما نشوند. این تنها راه برای حفظ عشق و زندگی مشترک و جلوگیری از پیوستن به آمار طلاق است.

شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت های دیگر منتشر شده و در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «نکاتی برای حفظ عشق در زندگی» اینجا کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار