تبلیغات


مطالب توصیه شده

  👈  تعطیلی مدارس

  👈  قیمت خودرو

تبلیغات متنی

مجله خبری و تفریحی آی وی نیوز:
مطالب این سایت مطالبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه پاک خواهد شد.

تبلیغات

تاکسی های آنلاین + معرفی نمونه های جهانی

از مزایای تاکسی های آنلاین می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی راحت، با یک کلیک یک ماشین مستقیم در خدمت شما خواهد بود. بپرید داخل ماشین و راننده دقیقا می داند مقصد شما کجاست. وقتی رسیدید فقط کافیست پیاده شوید. هزینه بدون درنگ پرداخت خواهد شد.

هر زمان، هر کجا. رفت آمد روزانه، ماموریت در سر تا سر شهر، پرواز سحرگاهی، مهمانی های دیروقت. مهم نیست چه ساعتی از شبانه روز است. می توانید روی این تاکسی ها برای رسیدن به مقصد خود حساب کنید. هیچ رزروی لازم نیست.

هزینه پایین و خدمات لوکس. اتومبیل های اقتصادی در سراسر روز در دسترس هستند و قیمت ها همیشه در دسترس است. برای موقعیت های خاص و یا بدون هیچ موقعیتی، و یا حتی زمانی که به فضای خالی بیشتری نیاز دارید، می توانید درخواست ماشین کنید. فقط کافیست نرم افزار مربوطه را روی گوشی خود نصب کنید. مهم نیست مدل گوشی شما چیست، چون این نرم افزارها قابلیت ارائه سرویس به هر گوشی ای اعم از اندروید، آی او اس و حتی ویندوز را دارند.

با ما همراه باشید تا مهمترین سرویس های ارائه آنلاین تاکسی را به شما معرفی کنیم:

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش

 Uber

مهمترین سرویس آنلاین ارائه تاکسی است که در همه نقاط دنیا سرویس دهی دارد. از قاره آمریکا گرفته تا خاور میانه و آسیای شرقی فرقی نمی کند. کافیست به این سایت سری بزنید تا سرویس مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دریافت کنید. این سایت با ارائه سرویس اقتصادی، سرویس لوکس، سرویس خانوادگی (ون) و سرویس استفاده از خدمات مشترک برای کاهش هزینه ها به کاربران خود این امکان را می دهد که با توجه به نیاز خود نوع سرویس را انتخاب کنند. Uber یکی از بهترین سرویس هاست و به سرعت در حال گسترش است، بیشترین پوشش دهی مناطق، شهرها و کشور ها متعلق به این سرویس می باشد. آخرین اخبار حاکی از آن است که Uber 67 کشور و 78 شهر را در منطقه آسیا و اقیانوسیه تحت پوشش دارد. با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنید و سرویسی که می خواهید، این سایت بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. در شهرهای کوچکتر uber امکان استفاده از اتومبیل های کوچکتر برای کاهش هزینه ها را دارد. سرویس های uber تحت عنوان های مختلفی ارائه می شوند که به ترتیب هزینه ها می توان به UberBlack, UberSUV,UberXL و سرویس های گرانتر اشاره کرد. مثلا در تحقیقات انجام شده مشخص شده در چین سرویس UberX به دلیل مواجه نشدن با استقبال سود دهی خاصی نداشته است.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Lyft

این وب سایت تنها قادر به ارائه سرویس در داخل آمریکا می باشد و بیش از 60 شهر در همه جای آمریکا را تحت پوشش قرار می دهد. این نرم افزار یکی از بهترین ها و امن ترین هاست. همچنین به کاربران امکان ردیابی راننده ها و دریافت اطلاعات کامل راجع به آنها را به شما می دهد. بر اساس یک آمار گیری که در مجله زبرا منتشر شد، متوسط زمان معطل شدن در سایت Lyft برای دریافت ماشین تنها 6 ثانیه است. Lyft به شما 3 حق انتخاب داده است، Lyft, Lyft plus و Lyft Line. در این سرویس ها شما هم قادر به استفاده از سرویس به صورت انفرادی و هم تا حداکثر گروه 6 نفری خواهید بود.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Hailo

Hailo یکی دیگر از سرویس های معروف و مهم انگلیسی است که به مشتریان سرویس می دهد. این سایت در سال 2011 راه اندازی شد. در بیشتر از 20 شهر قادر به ارائه سرویس می باشد. شهرهایی همچون لندن، مادرید، اوساکا و سرتاسر ایرلند. این سرویس یکی از سرویس های رو به رشد است به تاکسی گرفتن را برای همگان آسان کرده است. یکی از سرویس های جدیدی که Hailo به مشتریان خود ارائه می دهد، قابلیت دریافت تاکسی برای افراد دیگر است. با این ویژگی به راحتی می توانید برای مهمانان خود تاکسی بگیرید. به تازگی ویژگی جدیدی را به معرض نمایش گذاشته است. قابلیت پرداخت آنلاین که به مسافران این اختیار را می دهد که هزینه را از طریق نرم افزار بپردازند. Hailo در کشوری هایی همچون انگلستان (4 شهر)، اسپانیا (2 شهر)، ایرلند، سنگاپور و ژاپن قادر به ارائه سرویس می باشد.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Ola

این سرویس یکی از رو به رشد ترین هاست و هم اکنون در هندوستان به 100 شهر سرویس می دهد. سرویس هایی که در این سایت قابل ارائه هستند به صورت ماشین های کوچک، تاکسی های داری تاکسیمتر و اتومبیل های سدان معمولی می باشند. Ola یکی از سریع ترین سرویس های تاکسی گرفتن را از طریق گوشی موبایل ارائه می دهد. این کمپانی یکی از شرکت های دیگر را به نام TaxiForSure را خریداری کرد که در آن زمان در هند سرویس می داد. هم اکنون این شرکت به صرفه ترین قیمت نسبت به شرکت های دیگر را به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت همیشه امن ترین، تمیز ترین و بهترین سرویس را به مشتریان ارائه می دهد تا جایی که همیشه همه از سرویس این شرکت رضایت کامل دارند.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Grab Taxi

این سرویس مخصوص آسیای جنوبی است. 75 هزار نفر راننده در این سرویس مشغول به کار هستند. حدود 3.8 میلیون کاربر از نرم افزار موبایل این سرویس استفاده می کنند. Grab Taxi در 21 شهر مختلف در 6 کشور در آسیای جنوبی مشغول به فعالیت است. در سال 2013 به عنوان بهترین سرویس نقل و انتقال شناخته شد. کشورهایی از قبیل مالزی، سنگاپور، تایلند، ویتنام، اندونزی و فیلیپین از کشورهایی هستند که می توانند از این سرویس بهره مند شوند.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Didi Dache

این سرویس در چین پایه گذاری شده است. پشتیبانی سایت هایی از قبیل Alibaba و Tancent را نیز دارد. با پوشش بیش از 300 شهر یکی از بزرگترین سرویس های تاکسی در چین محسوب می شود. زبان این سرویس فقط چینی است و یکی از خصوصیا های جالبی که دارد این است که از طریق نرم افزار WeChat هم قابل استفاده می باشد. این نرم افزار یکی از معروف ترین نرم افزار های گفتگوست که توسط Tancent ساخته شده است. از قابلیت های دیگر این نرم افزار توانایی رای دادن به رانندگان است.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Gett

این نرم افزار هم داخل آمریکا پایه گذاری شده است. قبلا با نام Getting Taxi شناخته می شد و یکی از رو به رشد ترین سرویس ها در این کشور است. به تازگی هم تخفیف های 25 درصدی برای سرویس های خود قائل شده است. این سرویس در اروپا در بیش از 60 کشور در حال سرویس دهی می باشد. کشورهایی از قبیل لندن، مسکو و نیویورک بیشترین استفاده از این سرویس را دارند. فقط در لندن نیمی از تاکسی های لوکس متعلق به این سرویس می باشد که ارزشی بالغ بر 500 میلیون دلار دارند. اولین شهرهایی که این سرویس شروع به فعالیت کرد هم این شهر ها بوده اند. رانندگان آموزش دیده، سرویس امن و در دسترس و پرداخت آنلاین از قابلیت های این مجموعه است. از قابلیت های دیگر این سایت می توان به امکان رزرو تا دو هفته جلوتر هم اشاره کرد.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


LeCab

این سرویس در فرانسه در سال 2012 پایه گذاری شده است. سرویس اصلی این نرم افزار در پاریس است که یکی از زیباترین شهرهای دنیا محسوب می شود. به شدت در حال گسترش است و هم اکنون تقریبا 70 هزار راننده در این مجموعه مشغول به کار می باشند که روز به روز در حال افزایش است. ماشین های نرمال این سرویس معمولا پژو 508 هستند که ساخت خود فرانسه می باشد. از قابلیت های نرم افزار امکان اجاره مجدد ماشین و تکان دادن گوشی جهت آپدیت کردن اطلاعات تاکسی ها را می تواند نام برد. این نرم افزار گارانتی می کند که شما در کمتر از 7 دقیقه به سرویس مورد نظر خود دسترسی خواهید داشت.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


Cabify

این نرم افزار تنها به اندازه دو کلیک با شما فاصله دارد. به سرعت می توانید تاکسی مورد نظر را دریافت کنید. همچنین از یک سیستم قیمت گذاری متحد و ثابت استفاده می کند تا مطمئن باشید هزینه اضافی بابت رفت و آمد پرداخت نمی کنید. Cabify به شما این امکان را می دهد که سرویس معمولی یا لوکس خود را از قبل رزرو کنید. از دیگر امکانات این سایت می توان به ارائه فاکتور، مدیریت حساب، نرخ پایین، قابلیت داشتن چند حساب و ویژگی های دیگر نام برد. این وب سایت هم امکان رزرو سرویس برای یک شخص دیگر را نیز دارد. تمامی این ویژگی ها این سرویس را به یکی از بهترین انتخاب ها در اکثر کشور ها بدل کرده است. کشورهایی از قبیل اسپانیا، شیلی، پرو، مکزیک و کلمبیا از کشورهایی هستند که می توانند از سرویس های این مجموعه برخوردار شوند.

تاکسی های اینترنتی، پدیده ای نوظهور و در حال گسترش


BiTaksi

این سرویس در استانبول مشغول به کار است و یکی از معروف ترین سرویس هاست. در این مجموعه حدود 34 هزار راننده و 200 هزار کاربر وجود دارند. در این سرویس هم قابلیت پرداخت آنلاین وجود دارد. همچنین قابلیت نشان دادن ترافیک مسیر برای کارایی بیشتر را نیز دارد. همچنین می توانید موقعیت فعلی راننده را نیز روی نقشه ببینید. همچنین می توانید به عملکرد راننده رای هم بدهید.

همه سرویس های معرفی شده در بالا در کشورهایی که سرویس ارائه می دهند معروف هستند و همانطور که دیدید کشور های گوناگون و مناطق وسیعی را تحت پوشش قرار می دهند. هر روز هم به تعداد این سرویس ها اضافه می شود. در ایران هم سرویس هایی مانند Tap30 و یا Snapp مشغول به ارائه سرویس می باشند که با استقبال مردم روبه رو شده اند. امید است با گسترش این سرویس دریافت خدمات تاکسی روز به روز آسان تر و سریعتر شود.

تنظیم و ترجمه: بهترینها

مترجم: مریم آهاری

شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت های دیگر منتشر شده و در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «تاکسی های آنلاین + معرفی نمونه های جهانی» اینجا کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار